KONST / Litografier / Färglitografi 12619177
nr 1261 9177
Färglitografi
Vera Nilsson (1888-1979), Sverige. PT, signerad. Motivet: 53x40
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 juni 2019
kl 19:32:16
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)